ÜYE OLUN Üye Girişi
Being Human

Being Human

8 / 10.0 (916 oy)
IMDB: 7.5
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@esrefbey 1 yıl önce
Pek bilinmeyen, çeşitli türlerin arkadaşlığı... Hiç sıkmaz, maceradan maceraya atlatır... Bazen şaşırtır, bazen biliyordum böyle olacağını dedirtir. 2... [Devamını gör..]
Pek bilinmeyen, çeşitli türlerin arkadaşlığı... Hiç sıkmaz, maceradan maceraya atlatır... Bazen şaşırtır, bazen biliyordum böyle olacağını dedirtir. 2 kere başlanılacak bir dizi. Kıymeti pek bilinmedi.
Being Human
Being Human'un yayınlanan son bölümü
İlk kez İngiliz BBC kanalında yayınlanan being human daha sonra Amerikan uyarlaması ile yeniden çekildi. Dizide oldukça fantastik bir kurgu yer alıyor. Bir vampir olan Aidan 200 yaşının üzerindedir. Ve yaşamını kan emerek geçirmiştir. Birçok kişinin yaşamını mahvetmiştir. Fakat Aidan artık bu yaptıklarına pişman olmuştur. Bundan sonra daha insani bir hayat yaşamak istemektedir.

Bu isteğini gerçekleştirmesi için insanlarla iç içe yaşamak zorundadır. Bunu sağlamak adına iş arkadaşlarıyla aynı evde yaşamaya başlar. Normal bir insan gibi yaşamaya çalışmak Aidan için hiç de kolay değildir. Varlığından gelen kan emme dürtüsü onu zaman zaman zor durumlara sokmaktadır. Ancak o, bu dürtüye karşı koymak zorundadır. Bunun için kendi içinde mücadele vermelidir.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.