ÜYE OLUN Üye Girişi
Blue Mountain State

Blue Mountain State

8 / 10.0 (2163 oy)
IMDB: 8.3
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@eakmercnn 1 yıl önce
sırf komedi ve eğlence arıyorsanız kesinlikle izleyin. derin bir konusu yok kafa dağıtmalık muhteşem bir dizi. dizi bitince bms the rise of thadland f... [Devamını gör..]
sırf komedi ve eğlence arıyorsanız kesinlikle izleyin. derin bir konusu yok kafa dağıtmalık muhteşem bir dizi. dizi bitince bms the rise of thadland filmini de izlemeyi unutmayın dizinin devamı niteliğinde.
Blue Mountain State
Blue Mountain State'un yayınlanan son bölümü
Blue Mountain State dizisi ABD yapımı bir komedi dizisidir. Dizideki kafadarlar bir futbol kursu sayesinde üniveristeye yerleşirler. Burs sayesinde üniversiteyi kazandıkları için burslu bir öğrenci olarak pek çok eziyet çekerler. Özellikle üniversitenin çaylakları olarak.

Çömez oldukları için diğer öğrenciler tarafından da alay konusu olurlar. Çömezlikleri nedeniyle takım kaptanının testlerine tabii tutulurlar. Bir de okul partilerinde yeni oldukları için eziyet çekerler. Çaylak olmaları nedeniyle pek çok belaya da ortak olurlar. Hele ki söz konusu kızlar olunca. Üniversitedeki kızlar dikkatlerini çekse de çaylaklıklarından dolayı kızlarla pek samimi olamazlar. Bir de üstüne komik sakarlıkları eklenince işler giderek büyür. Bir komedi gençlik dizisi olan Blue Mountain State dizisi izleyiciyi keyiflendirecek bir dizi gibi görünüyor.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.