ÜYE OLUN Üye Girişi
Chuck

Chuck

8 / 10.0 (2259 oy)
IMDB: 8.2
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@szgnmtluca 2 yıl önce
Harika yapımlar arasında yer alan bir dizi. Kesinlikle izlemenizi öneririm. Her izlediğiniz diziye yorum yaparak sizlerde siteye destek olun arkadaşla... [Devamını gör..]
Harika yapımlar arasında yer alan bir dizi. Kesinlikle izlemenizi öneririm. Her izlediğiniz diziye yorum yaparak sizlerde siteye destek olun arkadaşlar.
Chuck
Chuck'un yayınlanan son bölümü
Diziye ismini veren chuck isimli karakter zeki bir insandır. Zamanında Stanford Üniversitesinde eğitim almıştır. Fakat bu eğitimini arkadaşı Bryce'ın söylediği yalan yüzünden tamamlayamaz. Haksız bir şekilde üniversiteden atılmıştır. Bu olayın üzerine bir bilgisayar teknisyeni olarak çalışmaktadır. Çalıştığı elektronik mağazası, onun geçimini sağlamasına yardımcı bir etkendir.

Bu sürede Bryce da yaşamına devam etmiştir. O, CIA'de çalışan bir ajandır. Bir gün bir görev sırasında vurulur. Ancak vurulmadan önce Chuck'a bir e mail göndermiştir. E mailde gizli bir program vardır. Programın içinde devlete ait gizli bilgiler mevcuttur. Kendisi çok zeki olduğundan programı açtığında oradaki bilgilerin hepsini hafızasına kaydeder. Bu durum kendisini devletin en önemli görevlilerinden biri haline getirmeye yetecektir.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.