ÜYE OLUN Üye Girişi
Gilmore Girls

Gilmore Girls

8 / 10.0 (2205 oy)
IMDB: 8.1
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@[email protected] 1 yıl önce
İzledikten sonra Stars Hollow’da yaşamak için hayaller kurduruyor. Okuyan var mı bilmiyorum ama içinizi ısıtan sıcacık, entrikadan uzak, stressiz muht... [Devamını gör..]
İzledikten sonra Stars Hollow’da yaşamak için hayaller kurduruyor. Okuyan var mı bilmiyorum ama içinizi ısıtan sıcacık, entrikadan uzak, stressiz muhteşem bir dizi. Lütfen izleyin lütfen
Gilmore Girls
Gilmore Girls'un yayınlanan son bölümü
Gilmore Girls, Amerikan komedi-drama dizisidir. İlk bölümü, 5 Ekim 2000'de The WB kanalında yayına başladı ve kanalın en iyi dizisiydi.. Gilmore Girls yedi sezon devam etti, son sezon The CW kanalında devam etti ve 15 Mayıs 2007'de dizi final verdi.

Büyüleyici Stars Hollow kasabası, Connecticut'ta geçen dizi, çoğu insanın sadece hayalini kurduğu bir ilişki yaşayan bir anne / kız çiftin büyüleyici hayatlarını konu alıyor.

Televizyon eleştirmenleri , esprili diyalogları, nesiller arası ilişki ve mizah ile dramanın etkili karışımı nedeniyle Gilmore Girls'ü övdü. Hiçbir zaman büyük reytingler almadı, ancak Gilmore Girls , TV'de ve Time dergisinde tüm zamanların en iyi 100 televizyon programından biri olarak gösterildi.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.