ÜYE OLUN Üye Girişi
Paylaş Paylaş
Grey's Anatomy
Grey's Anatomy

Grey's Anatomy Greys Anatomy

8 / 10.0 (1128 oy)
IMDB: 7.6
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Ziyaretçi 11 ay önce
tek bu site kaldı dizi izlemek için ama 2 ricamız olacak admin sizden 1.si çok daha fazla dizi eklemeniz ve türkçe dublajı istiyoruz bu dizi için 15 ... [Devamını gör..]
tek bu site kaldı dizi izlemek için ama 2 ricamız olacak admin sizden
1.si çok daha fazla dizi eklemeniz ve türkçe dublajı istiyoruz bu dizi için 15 yıldır oynayan bu dizinin bile türkçe dublajı hala yok bizler neden buı kadar gerilerdeyiz
@wterol 1 yıl önce
2.sefer izliyorum şiddetle tavsiye ediyorum.
Grey's Anatomy
Grey's Anatomy'un yayınlanan son bölümü
Grey's Anatomy ,27 Mart 2005'te ABC kanalında yayınlanan bir Amerikan tıbbi drama televizyon dizisidir. 1858'de Londra'da yayınlanan ve Henry Gray tarafından yazılan klasik bir insan anatomisi ders kitabı olan Gray's Anatomy'den adını alıyor.

Ana karakter Dr. Meredith Grey etrafında dönüyor . Grey ilk önce bir stajyer olarak gösterilir ve daha sonra bir cerrahın hayatının iniş ve çıkışlarını keşfederken genel cerrah olur. Orijinal oyuncu kadrosu dokuz oyuncudan oluşuyordu: Dizi boyunca oyuncu kadrosu büyük değişikliklere uğradı. 16. sezonun başında dizide, orijinal oyuncu kadrosundan dört karakter kaldı.

Grey's Anatomy , yayın hayatı boyunca eleştirmenler tarafından iyi karşılandı en iyi 10 listesindeydi. Dizi, başlangıcından bu yana, uzun ömürlülüğü ve yüksek reytingleri nedeniyle kült bir dizi olma ünvanını yakaladı.
En İyi Televizyon Dizisi - Drama dalında Altın Küre Ödülü ve ikisi Üstün Drama Dizisi de dahil olmak üzere toplam 38 Primetime Emmy Ödülü adaylığı dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı .
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.