ÜYE OLUN Üye Girişi
Killing Eve

Killing Eve

8 / 10.0 (2188 oy)
IMDB: 8.2
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@oli062798 11 ay önce
bu dizinin 1. sezonunu yükleyebilir misiniz
@esrefbey 1 yıl önce
İki kadın arasındaki karışık bağ. Bu dizi bana biraz Hannibal dizisini hatırlatıyor. O dizi kadar derinlemesine olmasa bile vermek istenilen mesajı bö... [Devamını gör..]
İki kadın arasındaki karışık bağ. Bu dizi bana biraz Hannibal dizisini hatırlatıyor. O dizi kadar derinlemesine olmasa bile vermek istenilen mesajı bölümleriyle yeteri kadar vermiştir. İzlemeye değer.
Killing Eve
Killing Eve'un yayınlanan son bölümü
Killing Eve dizisi Luke Jennings'in kitaplarından diziye uyarlanan dram ve gerilim türünde bir dizidir. Phoebe Waller-Bridge dizinin yönetmenliğini üstlenmiştir. Dizi 2018 ve ABD yapımı olarak izleyici ile buluşmaktadır. Dizinin ana konusu ajanlık hayali kuran bir kadının ajanlıktan farklı bir maceraya atılmasını anlatmaktadır. Fakat bu macera hiç de beklenmedik bir macera olacaktır.

Öncelerin güvenlik biriminde ve hizmetlerinde görevli olan Eve, ajan olmayı çok ister. Ajan olmak için elinden geleni yapar ve bu hayalini bir türlü durduramaz. Villanelle ise bir katildir. Özellikle lüks yaşamı seven bir katildir. Eve ve Villanelle karşılaştıkları andan itibaren birbirlerine takıntılı hale gelirler. Birbirlerini gördüklerinden sonra ise ikili arasında kedi fare oyunu başlar.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.