ÜYE OLUN Üye Girişi
La casa de las flores

La casa de las flores The House of Flores

8 / 10.0 (1047 oy)
IMDB: 7.6
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@sdfblbl 1 yıl önce
aşırı eğlenceli ve durulmayan bir dizi. tam kafa dağıtmalık. özellikle ilk bölümlerinde karakterleri tanıdıkça daha da ilginçleşiyor. ama öyle sizi dü... [Devamını gör..]
aşırı eğlenceli ve durulmayan bir dizi. tam kafa dağıtmalık. özellikle ilk bölümlerinde karakterleri tanıdıkça daha da ilginçleşiyor. ama öyle sizi düşündürecek ya da derinden etkileyecek bir dizi değil. yine de hafızanızda hoş anlar bırakacak.
La casa de las flores
La casa de las flores'un yayınlanan son bölümü
İspanyol yapımı la casa de las flores zengin insanları anlatıyor. Olayların merkezinde bir aile yer almaktadır. Bu aile çiçek işletmecisidir. Ve oldukça zengindir. Yaptıkları iş, ülke çapında hatta ülke sınırlarını aşan ihracatları kapsamaktadır. Dışarıdan bakıldığında her şeye sahip gibi görünen bu aile kendi içlerinde karanlık sırlar taşırlar.

Ailenin sırları, kesinlikle aile içinde kalmalıdır. Ve bunların duyulması, ülke nazarında ailenin çöküşü anlamına gelecektir. Fakat aile babasının bir metresi vardır. Bu kadın, ailenin bazı sırlarını bilmektedir. Bu zengin adamla çıkarları ters düştüğü bir vakitte tüm bu sırları ifşa eder.

Kocasının bir metresi olduğunu öğrenen anne, yıkılmıştır. Üstelik bu kirli sırların ucu herkese dokunacaktır. Dolayısıyla dışarıya karşı ailesinin imajını korumaya çalışır.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.