ÜYE OLUN Üye Girişi
Lost in Space

Lost in Space

7 / 10.0 (2041 oy)
IMDB: 7.3
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@karagozzdilaraa0 9 ay önce
Bilim kurgu severler için tavsiye ederim. Şimdilik 2 sezon yayınlandı. Şu an için kesin bir tarih belirtilmiş olmasa da dizinin üçüncü ve son sezonunu... [Devamını gör..]
Bilim kurgu severler için tavsiye ederim. Şimdilik 2 sezon yayınlandı. Şu an için kesin bir tarih belirtilmiş olmasa da dizinin üçüncü ve son sezonunun 2021 yılında yayınlanacağı açıklandı.
@esrefbey 1 yıl önce
2. sezondan sonrası biraz garipleşsede her haliyle izlemeye değer bir aile, bilim kurgu dizisi...
Lost in Space
Lost in Space'un yayınlanan son bölümü
Lost in Space dizisi 2018 yılı ABD yapımı bir dizidir. Molly Parker, Toby Stephens, Max Jenkins dizinin başrol oyuncuları olarak ekranlardaki yerini almaktadır. Yapım hem dram hem bilimkurgu hem de macera yüklüdür.

1960 yıllarında yayınlanan Lost in Space yapımının modern hali olarak dizi nitelendirilebilir. Yapım 30 yıl sonrasını anlatmaktadır. Robinson ailesi uzayda yaşamaktadır. Aile uzayın sürekli sömürgeleşme haline döndüğünü düşünür. Bu durum söz konusuyken Robinson ailesi şartları daha iyi koşullarda yaşam hakkı kazanır. Aile birtakım eğitimler alır ve testlerden geçer. Bu testlerden sonra uzayda kendileri için bir koloni kurmaya hazırlanırlar. Fakat beklenmedik olaylar ardı sıra gelir ve izledikleri yoldan farklı yola saparlar. Tanımadıkları bir gezegene iniş yapan aile, burada hayatta kalmaya çalışırlar.


Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.