ÜYE OLUN Üye Girişi
Orphan Black

Orphan Black

8 / 10.0 (2088 oy)
IMDB: 8.3
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@esrefbey 1 yıl önce
En başlarda konusu değişik, gidişatı güzel bir dizi olduğunu düşündüm izleyebildiğim kadar izledim ama sonradan sarmadı beni bıraktım. Belki siz bırak... [Devamını gör..]
En başlarda konusu değişik, gidişatı güzel bir dizi olduğunu düşündüm izleyebildiğim kadar izledim ama sonradan sarmadı beni bıraktım. Belki siz bırakmazsınız. İyi seyirler.
Orphan Black
Orphan Black'un yayınlanan son bölümü
Bilim kurgu sevenlerin ilk tercihlerinden olan orphan black ilginç bir öyküyü aktarıyor. Yetim olarak büyüyen Sarah Manning evlatlık alınmıştır. Sarah bir yetişkin olduğunda kirli işler yapmaya başlar. Geçimini uyuşturucu satışından kazanır. Bir gün artık bu yaşamdan vazgeçmek ister. Başka bir şehre gitmek üzere metroya gider. Fakat metroda olağan dışı bir durum gelişir.

Metro istasyonunda kendisinin aynısı gibi görünen bir kadınla karşılaşır. Bu kadın ona ikizi kadar benzemektedir. Fakat kadın bir anda kendisini gelen trenin altına atar. Sarah ne olduğunu anlayamaz. Ancak bu durumu lehine kullanmak ister. Kadının kimliğini ve çantasını alarak, onun yaşamını kendisine uyarlamak niyetindedir. Sarah, bu gizemli kadının yaşamına girdiğinde kendisini akıl almaz olaylar zinciri beklemektedir.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.